Gaukite geriausius „Everyone“ pasiūlymus el. paštu

Grąžinimas

GRĄŽINIMO POLITIKA

Netikusias ar nepatikusias prekes galite grąžinti arba pakeisti per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo pagal ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintas „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisykles“. Išparduodamos prekės ir naktiniai rūbai yra negrąžinami ir nekeičiami.

Prieš grąžinant ar keičiant prekę prašome pirmiausia mus apie tai informuoti el.paštu info@everyone.lt  ir atsiųsti apie pirkimą patvirtinantį el.laišką, kurį gavote el.paštu kaip patvirtinimą apie užsakymą. Mes Jus el.paštu informuosime apie prekių siuntimo adresą.

Grąžinama prekė turi būti nedėvėta, nenaudota, tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos. Jūsų teisė atsisakyti sutarties bus taikoma išskirtinai tiems produktams, kurie grąžinami tos pačios būklės, kokią gavote pristatymo metu. Nebus grąžinamos jokios išmokos jei produktas buvo naudotas, jei produktai nėra tos pačios būklės kokios buvo pristatymo metu, arba jei jie buvo sugadinti, todėl rūpinkitės gaminiais, kol jie yra Jūsų nuosavybėje. Prašome grąžinti produktus naudodami arba įtraukdami visą originalią pakuotę, instrukcijas ir kitus dokumentus, jei yra, esančius kartu su produktais.

Grąžinamos ar keičiamos prekės siuntimo išlaidomis pasirūpina Pirkėjas.

Gavę prekę, ją patikrinsime ir Jus informuosime apie tai ar turite teisę į sumokėtos sumos kompensavimą. Kompensacija bus išmokama kaip galima greičiau, visais atvejais, bankiniu pavedimu per 5 darbo dienas į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo apmokėta arba per sutartą laiką išsiųsime Jums naują pasirinktą prekę. Pasiliekame teisę sumokėtų sumų negrąžinti tol, kol prekės nebus gautos. Jūs prisiimate išlaidas ir riziką grąžindami mums produktus. Pinigai už siuntimo išlaidas yra negrąžinami.

Jūs neturite teisės grąžinti, kai yra pristatomos bet kurios iš šių prekių:

  1. Pagal specialius vartotojo nurodymus pagamintų prekių;
  2. Pagal “Daiktų grąžinimo taisykles“ negrąžinamomis prekėmis laikomos tokios įsigytos kokybiškos prekės kaip: apatiniai drabužiai, pėdkelnės, kojinės, puskojinės, naktiniai marškiniai, pižamos, liemenėlės, korsetai ir kiti panašūs dirbiniai bei visos kitos prekės.

Jei turite kokių nors klausimų, galite su mumis susisiekti el.paštu info@everyone.lt arba tel.nr. +370 675 72421

PRODUKTŲ SU DEFEKTAIS GRĄŽINIMAS

Tais atvejais, kai manote, kad pristatymo metu produktas yra ne toks, kokį užsakėte, privalote nedelsiant su mumis susisiekti el.paštu info@everyone.lt, pateikdami produkto informaciją ir defektus arba paskambindami mums tel.nr. +370 675 72421 ir mes nurodysime, ką toliau daryti. Mes atidžiai patikrinsime grąžintą produktą ir informuosime Jus el. paštu, per atitinkamą laikotarpį, ar bus grąžinama išmoka už šį produktą, ar jis bus pakeistas (atitinkamai). Kompensacija arba prekės pakeitimas bus vykdomas kaip galima greičiau, visais atvejais, per 5 darbo dienas nuo datos, kai Jums buvo išsiųstas el. laiškas, patvirtinantis, kad išmokos grąžinimas ar produkto pakeitimas yra vykdomas . Sumokėtos sumos už produktus, kurie yra grąžinami dėl kokio nors pažeidimo ar defekto, kai taip ir yra, bus grąžintos pilnai, įskaitant pristatymo išlaidas, susijusias su prekės siuntimu ir išlaidas, kurias sumokate už prekės grąžinimą. Grąžinimas bus atliktas tokiu pačiu būdu, kokį naudojote pirkimo būdu.

GARANTIJOS

Kaip vartotojui ir naudotojui, mes suteikiame garantijas produktams, parduotiems per šią svetainę, teisiškai nustatytais terminais pagal kiekvieno produkto rūšį, ir tokiu būdu, reaguojame į minėtų produktų atitikties trūkumus, kurie tampa akivaizdūs per dvejus metus nuo produkto pristatymo. Tačiau, primename, kad turi būti pateikta pakankamai sutarties produkto neatitikimo įrodymų, kurie pastebimi po šešių mėnesių nuo pristatymo datos. Produktai bus laikomi atitinkantys sutartį jei:

  1. Jie atitinka mūsų aprašymą ir turi tas pačias savybes, pateikiamas šioje svetainėje,
  2. Jie yra tinkami normaliam naudojimui, kaip ir kiti tos pačios rūšies produktai,
  3. Jų kokybė ir savybės yra kaip ir galima tikėtis iš kito, tos pačios rūšies produkto.

Šiuo atžvilgiu, jei bet kuris produktas neatitinka sutarties, turėtumėte mus apie tai informuoti el.paštu info@everyone.lt Mūsų parduodami produktai, ypač rankų darbo gaminiai, dažnai pasižymi, skirtų jų gaminimui, natūralių medžiagų naudojimu. Šios savybės, kaip antai ruoželių variacijos, mezginio ar spalvos tekstūros nelaikomi defektais ar trūkumais. Dar daugiau, šių pokyčių turėtų būti tikimasi ir jie turėtų būti vertinami.

Atnaujinta 2018 04 09