Gaukite geriausius „Everyone“ pasiūlymus el. paštu

Pristatymas

Dauguma Jūsų užsakytų prekių yra siūnamos ar gaminamos specialiai Jums. Tad užsakymo vykdymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų. Informaciją apie tai Jūs galite rasti prie kiekvienos prekės apraše.  Jei dėl nenumatytų priežasčių galime užtrukti ilgiau, apie tai Jus informuosime elektoniniu paštu.

Užsakymai yra siunčiami Jūsų pasirinktu siuntimo būdu. Atsiimti užsakymų patiems kol kas nėra galimybės.

Lietuvoje Jūsų užsakymai pristatomi per greitųjų pasiuntinių tarnybą „LP Express“. Galėsite pasirinkti pristatymą tiesiai į rankas per „LP Express“ kujerius (tai kainuoja 4 Eur), atsiimti pasirinktame „LP Express“ paštomate net 41 Lietuvos mieste (tai kainuoja 2 Eur) arba pristatymą į artimiausią Jūsų gyvenamai vietai „Lietuvos pašto“ skyrių (tai kainuoja 2 Eur).

Užsienyje užsakymai pristatomi per Jūsų nurodytos šalies paštą. Siuntos iš mūsų iškeliauja registruota pirmenybine siunta per „Lietuvos paštą“. Europos Sąjungos šalyse siuntos keliauja iki 5 darbo dienų (tai kainuoja 7 Eur), kitose šalyse iki 10 darbo dienų (tai kainuoja 9 Eur).

Atsiimant prekę iš siuntų tarnybų darbuotojų ar pašto, prašome patikrinti ar pakuotė nėra pažeista ir ar pakuotėje yra visas Jūsų užsakymas. Kilus įtarimams, kad pakuotėje ko nors trūksta ar siuntinys yra pažeistas, prašome tokio siuntinio nepriimti ir susisiekti su mumis.