Gaukite geriausius „Everyone“ pasiūlymus el. paštu

Sąlygos ir nuostatos

ĮVADAS

Šis dokumentas (kartu su minėtais dokumentais) nustato sąlygas, reglamentuojančias šios, www.everyone.lt svetainės naudojimą ir produktų pirkimą joje (toliau „Sąlygos“). Mes raginame Jus, prieš naudojantis šia svetaine, atidžiai perskaityti Sąlygas ir Privatumo taisykles šioje svetainėje (toliau, bendrai vadinama „Duomenų apsaugos politika”). Jei naudojatės šia svetaine arba pateikiate joje užsakymą, žinote, kad esate saistomas šių Sąlygų ir Duomenų apsaugos politikos, todėl, jei nesutinkate su visomis šiomis Sąlygomis ir Duomenų apsaugos politika, Jūs neturėtumėte naudotis interneto svetaine. Šios Sąlygos gali būti keičiamos. Jūsų pareiga yra periodiškai jas perskaityti, kaip esamas Sąlygas atitinkamos sutarties sudarymo metu (kaip apibrėžta toliau) arba tas, kurios yra taikomos svetainės naudojimo metu. Jei turite kokių klausimų dėl Sąlygų arba Duomenų apsaugos politikos, galite susisiekti su mumis el.paštu info@everyone.lt

MŪSŲ INFORMACIJA

Prekių pardavimas per šį tinklalapį yra atliekamas pagal prekinio ženklo pavadinimą „Everyone“, valdomą Giedrės Juršienės, individualios veiklos pažymėjimo nr.609697,  elektroninio pašto adresas info@everyone.lt, tel. nr. +370 675 72421.

JŪSŲ DUOMENYS IR APSILANKYMAI MŪSŲ SVETAINĖJE

Jūsų pateikta informacija arba asmeniniai duomenys bus tvarkomi pagal Duomenų apsaugos politiką. Jei naudojatės šia svetaine, sutinkate su informacijos ir duomenų tvarkymu ir patvirtinate, kad visa pateikta informacija ir duomenys yra teisingi ir atitinka tikrovę.

MŪSŲ SVETAINĖS NAUDOJIMAS

Naudodamiesi šia svetaine ir pateikdami užsakymus, Jūs sutinkate:

1. Naudoti šią svetainę tik teisiškai galiojančioms užklausoms ir užsakymams. 2. Neatlikti jokių netikrų arba suklastotų užsakymų. Jei pateiktas užsakymas bus pagrįstai tokiu laikomas, mes turime teisę atšaukti užsakymą ir informuoti atitinkamas institucijas. 3. Teisingai ir tiksliai pateikti mums savo elektroninio pašto adresą, gyv. vietos adresą ir/arba kitą kontaktinę informaciją. Jūs taip pat sutinkate su tuo, kad mes galime naudoti šią informaciją susisiekimui su Jumis (žr. Privatumo politiką). Jei nepateiksite visos, mums reikalingos informacijos, negalėsite pateikti savo užsakymo. 4. Pateikdami užsakymą šioje svetainėje, patvirtinate, kad esate vyresnis nei 18m. ir turite teisę sudaryti sutartis.

PASLAUGOS PRIEINAMUMAS

Šioje svetainėje siūlomos prekės gali būti pristatomos tiek Lietuvoje, tiek kitose užsienio šalyse.

KAIP PATEIKTI UŽSAKYMĄ

Norėdami pateikti užsakymą, privalote sekti internetinio pirkimo eigą ir spausti „Apmokėti“. Kai atliksite mokėjimą, gausite el. laišką, patvirtinantį Jūsų užsakymą („Užsakymo patvirtinimas“). Apie Jūsų užsakymo baigtumą informuosime el. paštu („Baigtumo patvirtinimas“).

KLAIDŲ TAISYMAS

Pirkimo metu pateiktų asmeninių duomenų klaidas ištaisyti galite paskambinę telefonu +370 675 72421  arba kreipdamiesi el. paštu: info@everyone.lt. Šioje svetainėje, skirtingais pirkimo etapais, yra rodomi patvirtinimo ekranai, kurie neleidžia tęsti užsakymo, jei duomenys šiose dalyse nebuvo teisingai įvesti. Ši svetainė taip pat rodo visą išsamią informaciją prekių, kurias įtraukėte į pirkinių krepšelį pirkimo proceso metu, todėl, prieš apmokėjimą, galite keisti savo užsakymo duomenis. Jei pastebėjote klaidą savo užsakyme po apmokėjimo, turėtumėte nedelsiant susisiekti su mumis, kad būtų ištaisyta klaida, telefonu arba elektroniniu paštu, naudojant minėtus kontaktinius duomenis.

PRODUKTŲ PRIEINAMUMAS

Dauguma „Everyone“ drabužiai yra siūnami pagal užsakymus. Užsakymo vykdymas gali utrukti iki  darbo dienų, neskaitant siuntimo laikotarpio. Jei drabužiai yra vietoje, apie tai rasite informacijoje prie kiekvienos prekės. Jei yra problemų, susijusių su audinių tiekimu ar pasiuvimu, mes pasiliekame teisę suteikti Jums informaciją apie tos pačios arba aukštesnės kokybės ir vertės pakaitinius produktus, kuriuos galėtumėte užsisakyti. Jei nenorite užsisakyti pakaitinių produktų, mes grąžinsime sumą, kurią galėjote sumokėti.

ATSISAKYMAS VYKDYTI UŽSAKYMĄ

Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu pašalinti bet kokį gaminį iš šios svetainės ir pašalinti arba keisti bet kokią šios svetainės medžiagą ar turinį. Nors visada darome viską, kas įmanoma, kad įvykdyti visus užsakymus, gali pasitaikyti išimtinių aplinkybių, kurios verčia mus atsisakyti užsakymo vykdymo išsiuntus Užsakymo patvirtinimą ir mes pasiliekame teisę tai daryti bet kuriuo metu. Mes nebūsime atsakingi Jums ar trečiosioms šalims už bet kurio produkto pašalinimą iš šios svetainės arba už svetainės medžiagos ar turinio pašalinimą ir keitimą.

RIZIKOS PERDAVIMAS IR PRODUKTŲ NUOSAVYBĖ

Produkto keliama rizika tampa Jūsų atsakomybe nuo pristatymo momento. Jūs perimsite produktų nuosavybę, kai gausime apmokėtą visą mokėtiną sumą, įskaitant transportavimo mokesčius.

INTELEKTINĖ IR PRAMONINĖ NUOSAVYBĖ

Jūs pripažįstate ir sutinkate, kad visos autorinės teisės, prekių ženklai ir kitos intelektinės ir pramoninės nuosavybės teisės į medžiagas ar turinį, pateikti kaip svetainės dalis, visais laikais priklauso „Everyone“ prekės ženklo įkūrėjai Giedrei Juršienei. Jūs NEGALITE naudoti minėtos medžiagos, nebent esate aiškiai įgaliotas „Everyone“ prekės ženklo atstovas.

VIRUSAI, PIRATAVIMAS IR KITOS KOMPIUTERINĖS ATAKOS

Jūs negalite netinkamai naudoti šią svetainę tyčia įdiegdami virusą, „Trojan horse“, „worm“, „logic bombs“ ar kitą programinę įrangą arba technologiškai žalingą ar kenksmingą medžiagą. Jūs negalite kėsintis padaryti neteisėtos prieigos prie šios svetainės, serverio, kuriame svetainė yra įsikūrusi ar serverio, kompiuterio ar duomenų bazės, susijusios su mūsų svetaine. Jūs sutinkate neatakuoti šios svetainės bet kokią atakos forma prieš informavimo sistemas ar išplatinant ataką prieš informavimo sistemas. Šių sąlygų nesilaikymas yra laikomas pažeidimu, kaip apibrėžta pagal galiojančias taisykles. Mes pranešime apie bet kokį šių taisyklių nesilaikymą atitinkamoms institucijoms ir bendradarbiausime su jomis, siekiant nustatyti atakuojančio asmens tapatybę. Taip pat, šios sąlygos nesilaikymo atveju, leidimas naudotis svetainę nedelsiant bus sustabdomas.

Mes nebūsime atsakingi už bet kokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl atakos prieš informacines sistemas, viruso ar kitos programinės įrangos ar technologiškai žalingos ar kenksmingos medžiagos, kuri gali paveikti Jūsų kompiuterį, IT įrangą, duomenis ar medžiagas dėl šios svetainės naudojimo ar jos turinio parsiuntimo, taip pat dėl svetainių, į kurias buvote nukreipti.

RAŠYTINĖ KOMUNIKACIJA

Taikytinos taisyklės reikalauja, kad tam tikra informacija ar pranešimas, kurį siunčiame Jums turi būti pateikiami raštu. Naudodamiesi šia svetaine, sutinkate, kad didžioji dalis bendravimo su mumis būtų elektroniniu būdu. Susisieksime su Jumis el. paštu arba pateiksime informaciją siųsdami pranešimus į šią svetainę ar socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Instagram“ ir kt. Sutartiniais tikslais, sutinkate naudoti šias elektronines ryšių priemones ir pripažįstate, kad visos sutartys, pranešimai, informacija ir kita korespondencija, kurią Jums atsiųsime elektroniniu būdu, atitinka teisinius raštiško teikimo reikalavimus. Ši sąlyga neturės įtakos Jūsų teisėms, kaip numatyta įstatyme.

MŪSŲ TEISĖ KEISTI ŠIAS SĄLYGAS

Mes turime teisę, bet kuriuo metu, peržiūrėti ir keisti šias Sąlygas. Jums yra taikoma politika ir sąlygos galiojančios tuo metu, kai naudojatės svetaine ar pateikiant kiekvieną užsakymą.

PASTABOS, PASIŪLYMAI, SKUNDAI IR REIKALAVIMAI

Jūsų pastabos ir pasiūlymai visada yra laukiami. Prašome bet kokias pastabas ir pasiūlymus, kaip ir bet kokias užklausas, skundus ar reikalavimus siųsti el.paštu info@everyone.lt. Skundai ir reikalavimai bus sprendžiami kaip galima greičiau. Jei manote, kad Jūsų kaip pirkėjo teisės buvo pažeistos, galite atsiųsti savo skundus el. pašto adresu: info@everyone.lt, siekiant surasti neteisminį sprendimą. Šiuo atžvilgiu, jei mūsų svetainėje pirkote produktus, mes, atitinkamai informuojame Jus, kad turite teisę kreiptis dėl vartojimo ginčų sprendimo su mumis neteisminiu būdu pagal vartotojų teisių apsaugos įstatymą, įstaiga, neteismine tvarka sprendžianti vartotojų pretenzijas: Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, www.vvtat.lt