Gaukite geriausius „Everyone“ pasiūlymus el. paštu

Apie „Everyone“

Sveiki, esu aš Giedrė. „Everyone“ įkūrėja, drabužių ir papuošalų kūrėja, dizainerė ir marketingo specialistė, maketuotoja ir tekstų rašytoja, neretai ir fotografė, pardavėja ir konsultantė, pakuotoja ir vairuotoja. Esu paprasta nuoširdi moteris, gyvenanti ir besimėgaujanti savo dideliu pomėgiu, kuris kaip svajonė, tapo nuostabiu darbu. „Everyone“ – tai aš ir keletas nuostabių siuvėjų, kurių dėka kiekvienas rankų darbo drabužis Jus pasiekia „išmyluotas“.

Tai mane dažniausiai sutinkate prie „Everyone“ stendo mados renginiuose, parodose ir mugėse, tokiose kaip „Fashion Bazaar“, „Design for life“, „Pelenė“, „Moters pasaulis“ ir daugelį kitų. Tai su manimi bendraujate telefonu, „Facebook“ paskyroje ir el. paštu. Mane giriate, kai drabužis Jums tinka ir patinka. Ir ant manęs pykstate, jei netyčia kas nors nepavyksta. Nuolat mokausi, tobulėju ir siekiu geriausio.

„Everyone“ prekinis ženklas gimė 2014 m. vasarį. Neplanuotai, neišgalvotai, tiesiog ėmė ir gimė … iš širdies. Mada surado mane, o aš ją. Ir tik Jūsų dėka išaugo į profesionalią elektroninę parduotuvę pilną romantiškų, žavingų ir ypač moteriškų drabužių. Su dideliu džiaugsmu ir užsidegimu kiekvieną sezoną gimsta vis naujos kolekcijos atnešdamos gausių Jūsų komplimentų.

Kiekvienas „Everyone“ drabužis yra siūnamas ir ruošiamas pagal užsakymą specialiai Jums. Taip garantuojame, jog gaunate visiškai naują, nematuotą drabužį, kupiną pačių geriausių linkėjimų. Tikiu, jog su kiekvienu drabužiu pas Jus atkeliauja pati geriausia energija, kurios dėka su „Everyone“ drabužiais atrodote ir jaučiatės nuostabiai. Pasiruoškite gausiam aplinkinių komplimentų antplūdžiui. Su “Everyone” drabužiais malonų aplinkinių dėmėsį Jums garantuojame!

Pagarbiai ir nuoširdžiai

Giedrė