Gaukite geriausius „Everyone“ pasiūlymus el. paštu

Grąžinimas

„Everyone“ nėra didelė kompanija ar gamykla. Visa „Everyone“ veikla yra vykdoma asmeninėmis lėšomis, todėl labai nemėgstame grąžinimų ir keitimų. Prašome Jūsų sąmoningumo ir atsakingumo užsakant prekes. Užsakykite tik gerai apgalvojus, nepiktnaudžiaujant grąžinimo galimybe.

Jei jau taip nutiko, kad užsakyta prekė netiko ar nepatiko, galite ją grąžinti arba pakeisti per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo pagal ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintas „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisykles“.

  • Prieš grąžinant ar keičiant prekę prašome pirmiausia mus apie tai informuoti el.paštu info@everyone.lt  ir atsiųsti pirkimą patvirtinantį el.laišką, kurį gavote el.paštu po apmokėjimo. Mes Jus el.paštu informuosime apie prekių išsiuntimo adresą. Prekės išsiuntimu turėsite pasirūpinti Jūs.
  • Grąžinama prekė turi būti nedėvėta, nenaudota, tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos. Prašome grąžinti daiktus naudodami arba įtraukdami visą originalią pakuotę, instrukcijas ir kitus dokumentus, jei yra, esančius kartu su užsakytomis prekėmis.
  • Gavę prekę, ją patikrinsime ir Jus informuosime apie grąžinto užsakymo statusą. Pinigai bus grąžinami bankiniu pavedimu arba PayPal (priklausomai, kaip buvo sumokėta) per 5 darbo dienas nuo gauto grąžinimo į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo apmokėta arba per sutartą laiką išsiųsime Jums naują pasirinktą prekę. Pinigai už siuntimo išlaidas yra negrąžinami.
  • Jei turite klausimų dėl prekių grąžinimo ar pakeitimo, susisiekite su mumis el.paštu info@everyone.lt

NEGRĄŽINAMOS IR NEKEIČIAMOS PREKĖS

  • Išpardavimo prekės
  • Pagal specialius užsakymus pagamintos prekės
  • Pagal “Daiktų grąžinimo taisykles“ negrąžinamomis prekėmis laikomos tokios įsigytos kokybiškos prekės kaip: apatiniai drabužiai, pėdkelnės, kojinės, puskojinės, naktiniai marškiniai, pižamos, liemenėlės, korsetai ir kiti panašūs dirbiniai bei visos kitos prekės.